Wyburzenia i rozbiórki budynków

Firma SKIP zajmuje się również wszelkimi pracami wyburzeniowo – rozbiórkowymi. Doświadczenie zdobywane na przestrzeni blisko dziesięciu lat pozwala wykonać nam nawet najtrudniejsze zadanie z zakresu wyburzania i rozbiórek budynków.

Rozbiórki i wyburzenia w Poznaniu

Rozbiórki i wyburzenia wykonujemy sprzętem najwyższej klasy, a kadra kierownicza posiada wszystkie niezbędne uprawnienia. Wykonujemy wszystkie zlecenia, począwszy od małych rozbiórek altan na wyburzeniu dużych obiektów inżynieryjnych kończąc.

Wyburzenia Poznań

Własna linia do segregacji materiałów z rozbiórki

Posiadamy własną linię do segregacji materiałów z rozbiórki i wyburzeń, a także kruszarnię z przesiewaczem, co pozwala odzyskać nam ponad 90% odpadów do dalszego użytku. Stawia nas to na pozycji lidera wyburzeń i rozbiórek na terenie Poznania i najbliższych okolic.

Firma SKIP jako lider w rozbiórkach budynków i wyburzeniach w Poznaniu

Świadcząc usługi wyburzeniowo – rozbiórkowe na najwyższym poziomie, firma SKIP stara się zapewnić swoim kontrahentom jak najlepsze warunki cenowe, a także te dotyczące bezpieczeństwa inwestora.

Kontenery na odpady budowlane z rozbiórki

Chcesz zamówić wyburzenie? Poznaj wycenę!

Opinie o SkipGroup

Wywóz gruzu Poznań
SKIP Opinie o SKIP ocenia SKIP na
5/ 5 gwiazdek
Profesjonalnie wykonana rozbiórka starego budynku. Zadanie zajęło im tyle czasu, ile podawali. Wszystko przebiegło sprawnie - na koniec prac posprzątali. Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej rozbiórki w Poznaniu.

Wywóz gruzu i odpadów pobudowlanych

Wywóz gruzu z załadunkiem HDS

Zsyp do gruzu

Sprzedaż kruszywa

Najtańszy wynajem kontenerów biurowych

Wynajem toalet przenośnych

Telefony zgłoszeniowe: 698 606 446 | 511-18-18-18 | 618 218 162