Czysty gruz

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

W kontenerach umieszczamy: gruz betonowy, gruz ceglany, odpady ceramiczne, czerwoną cegłę. Nie można wrzucać: silka, szlaka, żabinka, nida, odpady zmieszane.

Ile kosztuje kontener na gruz

Aby sprawdzić ile kosztuje kontener na gruz, wystarczy wybrać odpowiednią pojemność, która nas interesuje, a następnie wskazać miasto podstawienia. Pojawi się Państwu cena – dzięki wdrożonemu systemowi zamawiania online oraz szybkim i bezpiecznym płatnościom obsługiwanym przez Przelewy24 – zamawianie kontenera na gruz nigdy nie było prostsze!

Koszt kontenera na gruz zależy przede wszystkim od pojemności kontenera, jaki nas interesuje oraz od miejscowości, do której należy go podstawić. Jest to najtańsza możliwa opcja wynajmu pojemnika. Dzięki własnemu systemowi recyklingu możemy zaoferować Państwu najniższe ceny. Zwożony gruz jest sortowany, odsiewany od śmieci i kruszony na drobniejsze frakcje, które później można wykorzystać przy na przykład remoncie drogi jako kruszywo budowlane. Cena obejmuje koszt składowania, transportu i recyklingu odpadów.