Wynajem rękawa do gruzu

Oferujemy Państwu wynajem rękawów zsypowych do gruzu, śmieci, odpadów budowlanych, itp., łatwych w montażu i bezpiecznych, dzięki czemu w łatwy, czysty i szybki sposób pozbędą się Państwo odpadów z wyższych kondygnacji ( z możliwością pracy na kilku kondygnacjach jednocześnie) bez konieczności znoszenia gruzu „w wiaderkach”. Zestaw ułatwia usuwanie gruzu do pojemników ustawionych bezpośrednio pod remontowanym budynkiem bez ryzyka pylenia, co ma bardzo duże znaczenie przy wykonywaniu prac remontowych i wyburzeniowych w centrum Poznania.

Na życzenie klienta zestaw może zawierać większą ilość kielichów zsypowych i stelaży mocujących. Możliwość transportu zsypu w granicach Poznania gratis – przy wynajmie kontenera na gruz w naszej firmie.

Zestaw zsypu budowlanego do gruzu wykonany jest z polietylenu PE-HD o bardzo dużej odporności na wszelkie uszkodzenia. Nasze rękawy gwarantują bardzo prosty montaż oraz możliwość dostosowania wielkości zestawu do wysokości budynku.

Kiedy przyda mi się rękaw do gruzu?

Prowadzenie prac remontowych na wyższych kondygnacjach wiąże się z niewygodą noszenia gruzu, czy odpadów budowlanych w wiaderkach, po schodach, w dół i znów na górę. Może to być męczące, dlatego wszystkim osobom, które planują zamówić u nas kontener na gruz czy śmieci polecamy zdecydować się także na rękaw do gruzu. Dzięki niemu umieszczanie odpadów w kontenerze będzie bezpieczne i łatwe.

Wynajem rękawa do gruzu

Opinie o SkipGroup

Wywóz gruzu Poznań
SKIP Opinie o SKIP ocenia SKIP na
5/ 5 gwiazdek
Firma SKIP jest solidna, dlatego współpracujemy z nią od długiego czasu. Zawsze wszystko w najlepszym porządku. Cena najlepsza nie tylko na wywóz gruzu w kontenerach i czas realizacji błyskawiczny! Polecam firmom i osobom prywatnym.

Wywóz gruzu i odpadów pobudowlanych

Wywóz gruzu z załadunkiem HDS

Zsyp do gruzu

Sprzedaż kruszywa

Najtańszy wynajem kontenerów biurowych

Wynajem toalet przenośnych

Telefony zgłoszeniowe: 698 606 446511-18-18-18 | 618 218 162