Odpady mieszane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

W kontenerach umieszczamy: gruz zmieszany, nida gips, gabaryty, odpady ociepleniowe, odpady pobudowlane, żabinka, odpady zmieszane, siporex, silka, wełna, wata szklana, tworzywa sztuczne, drewno, gabaryty. Nie można wrzucać: papa, guma, spalenizna, eternit, odpady płynne, odpady niebezpieczne.

Kontenery na śmieci

Często spotykamy się z pytaniem o to, ile kosztuje wynajęcie kontenera na śmieci. Spieszymy Państwu z odpowiedzią – otóż zależy to od wielkości, pojemności kontenera oraz lokalizacji podstawienia. Działamy na terenie całego Poznania i wszystkich okolicznych miejscowości. Wystarczy wybrać z powyższej listy odpowiedni kontener, wybrać miasto podstawienia, a zobaczą Państwo koszt całej usługi.

Wydajny system recyklingu, jaki zastosowaliśmy w naszej firmie, umożliwia nam wprowadzenie do oferty najtańszych pojemników na mieszane odpady budowlane. W cenę wchodzi między innymi segregacja zwożonych odpadów; rozdzielamy od siebie tworzywa sztuczne, drewno, szkło i złom, które można ponownie wykorzystać, od innych śmieci, które trafiają do ekologicznej spalarni. Ekonomiczna gospodarka odpadami to niskie koszta utylizacji dla nas i naszych klientów.