Odpady pobudowlane/gruz

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Firma SKIP oferuje wywóz gruzu od osób prywatnych mieszkających w blokach/kamienicach lub w domkach jednorodzinnych jak również od firm budowlanych i remontowych. Wszyscy nasi klienci są szczególnie zadowoleni z najmniejszych pojemników o pojemności 1,7m3.

Mieści się w nich nich nawet około 20 50-cio kilogramowych worków z gruzem, czyli cena za worek zaczyna się już od 5 zł (patrz cennik). Warto wiedzieć, że ilość gruzu po remoncie typowej łazienki wynosi zwykle około 20-30 worków. Działamy na terenie Poznania i najbliższych okolic, do których zaliczamy gminę: Swarzędz, Czerwonak, Murowaną Goślinę, Kostrzyn Wielkopolski, Pobiedziska, Kórnik, Komorniki, Dopiewo, Tarnowo Podgórne, Rokietnicę, Suchy Las oraz miasto Luboń.

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z liderami branży budowlanej pozwoliła nam ugruntować naszą pozycje na rynku. Ciągła praca nad rozwojem i budowa kolejnych gałęzi działalności daje nam możliwość kompleksowego podejścia do Państwa potrzeb. Nasza flota pojazdów oraz kadra została wypróbowana i przetestowana na największych inwestycjach na terenie Poznania i okolic. Nie boimy się wyzwań i zmieniamy się dla Klienta.

Oferujemy różne pojemności kontenerów:

  • Kontener 1.7m3
  • Kontener 2.7m3
  • Kontener 3.7m3
  • Kontener 4.7m3
  • Kontener 6.0m3
  • Kontener 8.0m3
  • Kontener 14.0m3
  • Kontener 16.0m3
  • Kontener 40.0m3

Nasze kontenery na gruz i śmieci w Poznaniu

Wywóz śmieci i gruzu w kontenerach

Dzięki naszej wiodącej technologii poddamy recyklingowi wszystkie Twoje odpady, nawet gruz z betonu i kamienia. Nasz nowy przyjazny dla środowiska system sortowania zapewnia szybką i odpowiedzialną ekologicznie segregację wszystkich odpadów dzięki wiodącej technologii. Macie Państwo gwarancję, że ​​większość odpadu trafia do ponownego użycia.

Posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia na transport oraz składowanie odpadów. Prowadzenie inwestycji budowlanych bądź rozbiórkowych wymaga czasu i zasobów, dlatego oferujemy zróżnicowane usługi odbioru odpadów, które pozwalają skupić się na zminimalizowaniu Państwa kosztów. Nasze kompleksowe rozwiązania w zakresie odpadów są przeznaczone dla różnorodnych klientów, zarówno indywidualnych jak i przemysłowych i komercyjnych.

Tagi: wywóz gruzu Poznań, wywóz odpadów pobudowlanych Poznań

Jakie są nasze zalety?

Oprócz tego, że dysponujemy typowymi kontenerami typu MULDA o pojemności 5m3 – 14m3, posiadamy stosunkowo niewielkie kontenery na gruz wystarczające do wywiezienia wszystkich zmieszanych śmieci budowlanych powstających przy remoncie mieszkania lub domu. Ich niewątpliwą zaletą jest niska cena oraz to, że zajmują bardzo mało miejsca i można je ustawić w bezpośrednio przy wejściu do bloku lub domu, nie utrudniając życia sąsiadom ani kierowcom korzystających z parkingów. Przy większych remontach podstawiamy sukcesywnie puste kontenery po uprzednim zabraniu pełnych.

Wywóz śmieci Poznań

Zamów kontener na gruz

Śmieci Poznań

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Dysponujemy doświadczonymi kierowcami, którzy w miarę technicznych możliwości dostarczą Państwu kontener w najbardziej dogodne dla Państwa miejsce. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii recyklingu odpadów 99% odebranych przez nas śmieci trafia do ponownego użycia dzięki czemu możemy zagwarantować najniższe ceny na rynku.

Wystarczy jeden telefon, by zamówić kompletną usługę.

Zamów kontener na odpady

Opinie o Skip Group

Wywóz gruzu Poznań
SKIP Opinie o SKIP ocenia SKIP na
5/ 5 gwiazdek
Budujemy dom i często potrzeba szybko i sprawnie wywieźć gruz z miejscowości pod Poznaniem. Dla SKIP to żaden problem. Już nieraz korzystałam z ich usług. Wystarczył jeden telefon i wszystko ustaliliśmy. Gorąco polecam, nie zawiedziecie się.
Wywóz gruzu Poznań
SKIP Opinie o SKIP ocenia SKIP na
5/ 5 gwiazdek
Mają duży wybór kontenerów - wybrałem odpowiednią pojemność, zatem koszt był możliwie niski. Podstawili kontener, jak się umówiliśmy, na drugi dzień. Następnie odebrali go także w ustalonym czasie. Sprawna realizacja, kontakt bardzo miły, Pan kierowca uprzejmy. Jestem naprawdę zadowolony i mogę śmiało polecić!
Wywóz gruzu Poznań
SKIP Opinie o SKIP ocenia SKIP na
5/ 5 gwiazdek
Sprawnie podstawili kontener na gruz w ustalone miejsce i czas. Biuro obsługi było pomocne w doborze rozmiaru kontenera do moich potrzeb. Zdecydowanie polecam i sam na pewno skorzystam jeszcze z usług SKIP!
Wywóz gruzu Poznań
SKIP Opinie o SKIP ocenia SKIP na
5/ 5 gwiazdek
W naszej kamienicy jest bardzo wąska brama, a SKIP posiada wąskie pojazdy, które wjadą przez najwęższe bramy. Dzięki temu łatwo mogliśmy wynosić gruz do kontenera. Dzięki temu cały proces był łatwy i przebiegł sprawnie. Warto!
Chcesz zamówić kontener na gruz? Zamów teraz!

Wywóz gruzu i odpadów pobudowlanych

Wywóz gruzu z załadunkiem HDS

Zsyp do gruzu

Sprzedaż kruszywa

Najtańszy wynajem kontenerów biurowych

Wynajem toalet przenośnych

Telefony zgłoszeniowe: 698 606 446 | 511-18-18-18 | 618 218 162