Oferta kontenerów firmy SKIP rozszerzyła się o kontenery magazynowe self storage. Funkcją tego typu magazynów jest przechowywanie różnych materiałów w systemie samoobsługowym. Wielu naszych klientów, którzy mieli przed sobą perspektywę przeprowadzki czy konieczność przechowania wyposażenia firmowego, zgłaszało się do nas z prośbą o udostępnienie kontenerów służących do przechowywania mienia. Wyszliśmy naprzeciw tym oczekiwaniom i stworzyliśmy specjalny system boksów, w których przechowywać można meble, wyposażenie, sprzęt rekreacyjny, przedmioty osobiste, mienie firmowe i wiele innych.

Oferta self storage to również bezpieczeństwo przechowywanej w magazynach własności. Każdy z boksów zabezpieczony jest indywidualnym kodem dostępu, który otrzymuje najemca kontenera. Dzięki temu przechowywana w boksach własność nie dostanie się w niepowołane ręce. Na straży bezpieczeństwa stoi też monitoring obiektów, na miejscu jest również ochrona. Do pozostawionych w magazynach rzeczy najemca ma dostęp, kiedy tylko zechce. Możliwość przyjazdu do miejsca magazynowania, rozpakowywania i załadowania kontenera trwa całą dobę, przez siedem dni w tygodniu.

Wymiary magazynów to 2,5m x 6m. Wykonane są z wytrzymałej stali. Jednocześnie wykonanie boksów gwarantuje cyrkulację powietrza. Boksy chronią przechowywane przedmioty przed deszczem, śniegiem czy gradem.

Kontenery pomieszczą między innymi taką zawartość jak:

  • meble
  • wyposażenie wnętrz
  • przedmioty osobiste
  • mienie firmowe
  • artykuły biurowe
  • artykuły spożywcze pakowaną hermatycznie.
miejsce do przechowywania indywidualne kontenery
kontenery magazynowe skip box

Indywidualny wynajem kontenerów magazynowych

Kontenery do przechowywania, magazynowania i transportu wynajmujemy krótko- bądź długoterminowo. Możliwe jest również wynajęcie wielu kontenerów. Czas wynajmu i jego warunki mogą być ustalane indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów.

Korzystanie z naszej oferty kontenerów magazynowych to gwarancja fachowego doradztwa, rzetelnej obsługi oraz szybkiej realizacji zamówienia.
Z chęcią podpowiemy, jaki kontener wybrać. Zaproponujemy dodatkowe rozwiązania związane z wyposażeniem, które mogą przydać się Państwu podczas magazynowania materiałów. W czasie trwania umowy wynajmu zapewniamy pełne serwisowanie kontenera. Staramy się spełnić Państwa wymagania z zakresu wynajmowania kontenerów magazynowych.

Wyklucza się przechowywanie artykułów nielegalnych, rzeczy pochodzących z przestępstw, materiałów niebezpiecznych, śmieci, łatwo psującej się żywności, żywych zwierząt.

Schowki wynajmowane mogą być na krótki czas lub długoterminowo. Przy okresie korzystania z kontenera przekraczającym trzy miesiące, istnieje możliwość negocjacji ceny. W podstawowym zakresie, wynajem kontenera self storage kosztuje od 350 zł. Odbywa się na podstawie umowy zawieranej z klientem przed udostępnieniem magazynu.

Magazyny samoobsługowe znajdują się w Janikowie na ul. Odrzutowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

miejsce do przechowywania - kontener magazynowy

Galeria kontenerów magazynowych w Poznaniu

Skip Group pomaga
w walce z COVID-19

Nasze kontenery magazynowe stanowią zaplecze techniczne
dla punktów pobrań wymazów do badań.

Telefony zgłoszeniowe: 698 606 446511-18-18-18 | 618 218 162