Oferta kontenerów firmy SKIP rozszerzyła się o kontenery magazynowe self storage. Funkcją tego typu magazynów jest przechowywanie różnych materiałów w systemie samoobsługowym. Wielu naszych klientów, którzy mieli przed sobą perspektywę przeprowadzki czy konieczność przechowania wyposażenia firmowego, zgłaszało się do nas z prośbą o udostępnienie kontenerów służących do przechowywania mienia. Wyszliśmy naprzeciw tym oczekiwaniom i stworzyliśmy specjalny system boksów, w których przechowywać można meble, wyposażenie, sprzęt rekreacyjny, przedmioty osobiste, mienie firmowe i wiele innych.

Oferta self storage to również bezpieczeństwo przechowywanej w magazynach własności. Każdy z boksów zabezpieczony jest indywidualnym kodem dostępu, który otrzymuje najemca kontenera. Dzięki temu przechowywana w boksach własność nie dostanie się w niepowołane ręce. Na straży bezpieczeństwa stoi też monitoring obiektów, na miejscu jest również ochrona. Do pozostawionych w magazynach rzeczy najemca ma dostęp, kiedy tylko zechce. Możliwość przyjazdu do miejsca magazynowania, rozpakowywania i załadowania kontenera trwa całą dobę, przez siedem dni w tygodniu.

Wymiary magazynów to 2,5m x 6m. Wykonane są z wytrzymałej stali. Jednocześnie wykonanie boksów gwarantuje cyrkulację powietrza. Boksy chronią przechowywane przedmioty przed deszczem, śniegiem czy gradem.

Kontenery pomieszczą między innymi taką zawartość jak:

  • meble
  • wyposażenie wnętrz
  • przedmioty osobiste
  • mienie firmowe
  • artykuły biurowe
  • artykuły spożywcze pakowaną hermatycznie.
miejsce do przechowywania indywidualne kontenery
kontenery magazynowe skip box

Indywidualny wynajem kontenerów magazynowych

Kontenery do przechowywania, magazynowania i transportu wynajmujemy krótko- bądź długoterminowo. Możliwe jest również wynajęcie wielu kontenerów. Czas wynajmu i jego warunki mogą być ustalane indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów.

Korzystanie z naszej oferty kontenerów magazynowych to gwarancja fachowego doradztwa, rzetelnej obsługi oraz szybkiej realizacji zamówienia.
Z chęcią podpowiemy, jaki kontener wybrać. Zaproponujemy dodatkowe rozwiązania związane z wyposażeniem, które mogą przydać się Państwu podczas magazynowania materiałów. W czasie trwania umowy wynajmu zapewniamy pełne serwisowanie kontenera. Staramy się spełnić Państwa wymagania z zakresu wynajmowania kontenerów magazynowych.

Wyklucza się przechowywanie artykułów nielegalnych, rzeczy pochodzących z przestępstw, materiałów niebezpiecznych, śmieci, łatwo psującej się żywności, żywych zwierząt.

Schowki wynajmowane mogą być na krótki czas lub długoterminowo. Przy okresie korzystania z kontenera przekraczającym trzy miesiące, istnieje możliwość negocjacji ceny. W podstawowym zakresie, wynajem kontenera self storage kosztuje od 350 zł. Odbywa się na podstawie umowy zawieranej z klientem przed udostępnieniem magazynu.

Magazyny samoobsługowe znajdują się w Janikowie na ul. Odrzutowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

miejsce do przechowywania - kontener magazynowy

Galeria kontenerów magazynowych w Poznaniu

Kontenery magazynowe na wynajem na terenie klienta

Nasza firma zapewnia transport kontenera w wyznaczone miejsce, montaż oraz serwis w czasie wynajmu. Wynajem kontenera jest bardziej opłacalny niż jego zakup. Jeśli Państwa firma potrzebuje kompleksowego zaplecza kontenerowego, obszaru na magazyn, bądź otwarcia biura, to jest to pierwszorzędny wybór.

Zobacz więcej
kontener socjalny z otwartymi drzwiami

Skip Group pomaga
w walce z COVID-19

Nasze kontenery magazynowe stanowią zaplecze techniczne
dla punktów pobrań wymazów do badań.

Telefony zgłoszeniowe: 698 606 446511-18-18-18 | 618 218 162