Odpady dzielimy na kilka najważniejszych podkategorii, aby Państwo dokładnie wiedzieli jakie kontenery powinni zamówić.

Gruz budowlany – do tego rodzaju odpadów zaliczamy pozostałości po kuciu płytek ceramicznych, armaturę łazienkową, tynk ze ścian i czerwone cegły. Do gruzu nie zaliczamy jednak takich rzeczy jak gips, nida, silka, siporeks, szlaka i innych śmieci.

Mieszane odpady budowlane – jeżeli musisz pozbyć się drewna, styropianu, plastików, metali, elektrośmieci, gratów, mebli czy rzeczy, których nie zaliczamy do gruzu, ten rodzaj kontenera jest właśnie dla Ciebie. Jedyne wykluczenia to tzw. odpady problematyczne, opisane poniżej.

Materiały problematyczne – takie rzeczy jak papa z dachu, tłuczone szkło po rozbiórce szklarni, chemię budowlaną, zwijaną w rolki trawę syntetyczną czy odpady po pożarowe klasyfikujemy jako problematyczne. Możesz jednak zamówić u nas kontener i się ich pozbyć.

Odpady zielone – skoszoną trawę, ścięte gałęzie, liście, korzenie, krzaki ziemię i inne odpady organiczne również odbieramy od naszych klientów. Wystarczy zadzwonić.

Materiały niebezpieczne – to jedyny wyjątek w naszej ofercie. Odpady medyczne, eternit (azbest), odpady toksyczne i radioaktywne, lub wszelkie wymagające specjalistycznych zezwoleń nie są przez nas odbierane.